Öneri ve Şikayet

Öncelik ile hepinize merhaba diyerek, my-ko.us yönetimine de bizleri böyle güzel bir server ile buluşturduğu için teşekkür ederim. (Bugları görmezden gelir isek)

İnanıyorum ki, bir sonra ki açacağınız server daha tecrübeli ve daha eğlenceli olacaktır.

Server açıldığı gün oyuna katılma fırsatı yakaladım, her oyuncu gibi karakterimize emek vererek, gece, gündüz, exp kasıp, görev yapıp, karakterimi güçlendirdim.
Dışarıdan gelen saldırılara her pvp oyuncusu alışkın olduğu için, elde edilen başarı kıskanılıyor diyerek den, servera tutunmaya devam ettik. (Ben ve clanımız)

Lakin;
Sürekli DC, Sürekli Lag ve Koxper lar umurumuz da değildi bildirmek isterim, bunlar önüne geçilecek, en kısası koxperı banlayıp temizlenecek şeylerdi.
Lakin demiştim...
Lakin;
Bir eksikliği üzülerek bildirmek isterim ki; oyun databasesinden kaynaklanan mağduriyetimiz hiç giderilmedi.

1- 70 Görevini yapmamıza rağmen, görevi teslim ettik itemi alamadık (İlgili yetkililere pm atıldı-2 gündür ses seda yok)
2- Pazardan 9K KC ye LUPUS+3 aldık, BDW girdik, çıktık item silindi (İlgili kişilere pm atıldı - cevap gelmeyeli 3 gün oldu)
3- Aynı gün pazardan 4500KC ye yine kekuri ring +3 aldık item silindi (İlgili kişiye pm atıldı - cevap gelmedi 3 gün oldu)
4- 300+300+158 Dark mare kestik, alınan drop 3 raptor 1 shard gerisi genelde az miktar da sb chitin ve çok miktar da 1920 potion oldu.
5- Eslant'da kestiğimiz bosslardan hiç drop alamadık (şans meselesi diyerek konuyu kapattık) 3 HQ en azından tüy atsa idi keşke.
6- Biriktirdiğimiz 42 MS ile clanca ms girdik, 34 adet 1920 potion aldık.

En son çare olarak foruma konu açmayı uygun gördük.

Yönetimin eleştiriye açık, egoist bir tavır dan uzak olduğunu düşünerek, yoğunluk dan dolayı mağduriyetlerimize cevap veremediklerini düşünmekteyiz.
ama lütfen, bizi devlet dairesi gibi bir oraya bir buraya yönlendirmeyiniz.

TEŞEKKÜR EDER, İYİ OYUNLAR DİLERİM.

my-ko.us

Administrator
Yönetici
Merhaba öncelikle bu açtıgınız güzel konu için sizlere teşekkür ederiz emin olabilirsiniz sunucumuzun 2. serverinde bu sorunları yaşamıycaksınz Sorunlarınızı cözdük teşekkür ederiz probleminiz varsa bu konu altına belirtin ilgilenelim

erhan099

New member
Ms'ler hakkında dün help admine yazmıştım. Bi bakacağını söylemişti.

Merhaba öncelikle bu açtıgınız güzel konu için sizlere teşekkür ederiz emin olabilirsiniz sunucumuzun 2. serverinde bu sorunları yaşamıycaksınz Sorunlarınızı cözdük teşekkür ederiz probleminiz varsa bu konu altına belirtin ilgilenelim
2. server mı düşünülüyor?

Goethe

New member
Merhaba Sparta;

Biz de olumlu ve güzel cevabınız için teşekkür ederiz.
Sorunlarımız çözülmemiştir.

Beklemedeyiz.
Bilginiz olsun lütfen.

Goethe

New member
Konuyu deklare ediyoruz.
Sorunlarımız ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

İlgi ve alaka için SPARTA ve HİLE isimli yöneticlere teşekkür ederiz.